2018 m. liepos 18 d., trečiadienis

Šeduvos lopšelio-darželio saugaus eismo renginys - Kūrybinės dirbtuvės "Saugus miestas"


Pedagogai ir darbuotojai net ir vasarą nepamiršta planuoti bei ruoštis ateinantiems mokslo metams. Vaikams patinka naujovės, galimybė praktiškai išbandyti įvairius žaidimus, pamokymus. Juk visi žino, kad informacija geriau įsisavinama tada kai pats gali praktiškai panaudoti, pasitikrinti savo žinias.
Siekdami, kad vaikai geriau išmoktų kelių eismo taisykles, sugalvojome pasigaminti  metodinę priemonę „Saugus miestas“. Daug rankų, daug minčių bei idėjų ir štai „saugus miestas“ jau pagamintas. Jame ne tik gatvių kryžkelės, bet ir vaikams gerai pažįstami, suprantami pastatai: mokykla, darželis, bažnyčia ir kt. Žinoma labai svarbūs ir kelio ženklai bei mašinos.
Pagaminta priemone naudotis galės visos grupės, vesdamos saugaus eismo pamokėles bei kitokius edukacinius užsiėmimus. Tai dar viena įdomi kūrybinė veikla vykdant saugaus eismo projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“, kurį organizuoja automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos bei vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Šeduvos lopšelio-darželio saugaus eismo renginys - Akcija "Būkim saugūs - būkim tvarkingi"

Gražų saulėtą rytą Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai ir jų tėveliai, visi darbuotojai pakviesti Mokyklos tarybos paminėjo „Saugaus ei...