2018 m. birželio 14 d., ketvirtadienis

Šeduvos lopšelio-darželio saugaus eismo renginys - Saugi kelionė į Nidą.


Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenės atstovai kartu su užsienio partneriais iš penkių valstybių (Italijos, Portugalijos, Prancūzijos, Bulgarijos, Ispanijos) vyko į pažintinę-turistinę kelionę. Kelionė buvo kruopščiai suplanuota, apžiūrėtas maršrutas, pravestas instruktažas kaip elgtis perkėloje, numatytos sustojimo vietos. Ilgos kelionės metu svečiams pristatėme LR Automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“. Kalbėjome apie jo naudą, renginius. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė priminė pirmosios pagalbos taisykles, jei  ištiktų nelaimė kelyje.
Lankėmės Kuršių Nerijos nacionaliniame parke: Nidoje, Juodkrantėje. Aplankėme  Parnydžio kopą, Nidos pasididžiavimą – Neringos skulptūrą. Trumpam stabtelėjome pakelėje ir per kopas nuskubėjome prie jūros. Labai šaltoje jūroje kai kas išdrįso ir išsimaudyti, nors diena buvo vėsoka, vandens temperatūra siekė vos  +13 laipsnių.
Atkreipėme dėmesį į Nidoje esančias perėjas, policijos patruliavimą, kelių ženklus, kai kur draudžiamas net dviračių eismas. Smiltynės perkėla - intensyvaus eismo vandens kelias. Čia taip pat  yra eismo saugumo taisyklės, atkreipėme dėmesį į automobilių sustatymą kelte, jame esančius ženklus. Smagu, kad kelionėje visi buvome saugūs ir laimingai grįžome į Šeduvą. 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Šeduvos lopšelio-darželio saugaus eismo renginys - Akcija "Būkim saugūs - būkim tvarkingi"

Gražų saulėtą rytą Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai ir jų tėveliai, visi darbuotojai pakviesti Mokyklos tarybos paminėjo „Saugaus ei...